Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo šalies čempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“, namuose 80:70 (30:23, 19:8, 15:18, 16:21) nugalėjęs kovingai rungtyniavusius Vilniaus „Perlo“ krepšininkus.

“Lietuvos rytas” nuo pat susitikimo pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas. Sužaidus tris su puse minutės ir rezultatui esant 14:5 „Perlo“ vyr. treneris M.Linartas paprašė minutės pertraukėlės. Po kelių minučių aikštelėje pasirodė ir naujasis „Lietuvos ryto“ pirkinys V.Ginevičius. Iškarto po to šalies čempionų pranašumas pirmą kartą šiame susitikime tapo dviženklis – 18:8. Kėlinuką E.Bandžiaus baudos metimu bei Ž.Kelio dvitaškiu užbaigęs „Perlas“ po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsilikinėjo 23:30.

Antrąjį ketvirtį BBL čempionai pradėjo spurtu 13:0, kuris jiems leido įgyti jau 20 taškų pranašumą – 43:23. „Perlas“ pirmuosius taškus kėlinyje pelnė tik sužaidus 4 minutes – 24:43. Per likusį laiką jauniesiems vilniečiams pavyko šiek tiek priartėti ir įpusėjus mačui komandas skyrė 18 taškų – 31:49.

Po didžiosios pertraukos „Perlo“ ekipa ėmė artėti prie savo varžovų. Neleidę savo varžovams 4 minutes pelnyti taškų, o patys įmetę 13 iš eilės sumažino deficitą iki vienaženklio skaičiaus – 49:56. Kėlinuką „Lietuvos rytas“ užbaigė „sausa“ atkarpa 8:0 ir po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo – 64:49.

Ketvirtajame ketvirtyje LKL čempionams pavyko išsaugoti pergalingą persvarą, tačiau „Perlo“ krepšininkai sugebėjo priartėti bei pralaimėjo garbingu dešimties taškų skirtumu - 70:80.

V. Ginevičius aikštelėje išbuvo 12 min. ir per jas pelnė tik 2 taškus. „Lietuvos ryto“ naujokas prametė pro šalį po du dvitaškius ir tritaškius, realizavo abu baudos metimus, dukart suklydo ir surinko minus 2 naudingumo balus.

„Lietuvos rytas“: A.Baynesas ir M.Gecevičius po 16, M.Bjelica 14, D.Borovnjakas 10 (7 atk. kam.), S.Babrauskas 8 (6 atk. kam.), A.Jomantas 6 (6 rez. perd.), E.Dainys 5, J.Sinica 3, V.Ginevičius 2.

„Perlas“: Ž.Kelys 27, E.Bendžius 10, J.Valančiūnas (9 atk. kam.) ir G.Staniulis (6 atk. kam.) po 7, P.Dambrauskas, T.Šležas ir S.Kulvietis (7 atk. kam.) po 5, E.Kairys 4.