Netikėtai lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Vilniaus „Perlo“ (6 ir 10) krepšininkai, kurie išvykoje 86:63 (19:16, 22:9, 21:18, 24:20) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių“ (9 ir 6) klubą.

Intriga mače laikėsi tik pirmajame ketvirtyje, po kurio vilniečiai buvo tik nežymiai priekyje - 19:16. Antrajame kėlinuke Roberto Štelmaherio auklėtiniai laimėjo atkarpą 16:2 bei prieš didžiąją pertrauką susikrovė solidų pranašumą - 41:25. Antroje susitikimo dalyje šiauliečiams atkurti intrigos nepavyko.

„Perlui“ Vilmantas Dilys pelnė 32 taškus (10/14 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Laurynas Samėnas - 16, Dovydas Redikas ir Aidas Viskontas (6 rez. perd.) pridėjo po 8 taškus.

Pralaimėjusiems Rashaunas Broadusas įmetė 18 taškų (7 rez. perd.), Žygimantas Janavičius ir Davidas Weaveris surinko po 10 taškų.