Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai (7/2) iškovojo eilinę pergalę VTB Jungtinėje lygoje. Sekmadienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 76:68 (18:18, 20:15, 21:18, 17:17) nugalėjo Talino „Kalev“ klubą (2/6).

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo tokiu penketu: Z.Dowdellas, M.Gecevičius, S.Babrauskas, D.Songaila ir T.Lydeka. S.Babrauskas tolimu metimu atsakė į rezultatyvų šeimininkų išpuolį - 3:2 (2 min.). A.Glyniadakį pakeitęs S.Jelovacas puikiai įsijungė į žaidimą ir pelnė 4 taškus iš eilės - 16:14 (8 min.). Antrojo kėlinuko pradžioje varžovų gynybą vėl įveikė S.Jelovacas, netrukus puolime pasižymėjo Z.Dowdellas ir R.Seibutis - 29:23 (14 min.). Tačiau estai neleido svečiams atitrūkti - blykstelėjo T.Abbottas ir F.Elegaras (35:31). Prieš didžiąją pertrauką vilniečiai pirmavo 38:33. R.Seibutis ir D.Songaila tapo galvos skausmu „Kalev“ gynybai - vilniečiai nutolo 48:36 (22 min.). Estų surengtą spurtą nutraukė S.Jelovacas, pataikęs tritaškį - 51:45. Nors vilniečiams nesisekė rezultatyviai pulti, tačiau tai svečiai kompensavo aktyviu žaidimu gynyboje. Taškų badą nutraukė R.Seibučio dvitaškis (62:55, 33 min.). Įsisiautėjęs S.Jelovacas smeigė tolimą metimą ir „Lietuvos rytas“ vėl susikrovė didesnį pranašumą (70:59, 37 min.). „Kalev“ bandymai perlaužti rungtynių eigą buvo nesėkmingai ir vilniečiai šventė pergalę 76:68. „Lietuvos rytas“: S.Jelovacas – 23, R.Seibutis – 17, M.Gecevičius – 11, D.Songaila – 10, S.Babrauskas ir J.Palaciosas – po 5, G.Orelikas ir Z.Dowdellas – po 2, T.Lydeka – 1. „Kalev“: D.Gibsonas – 17, F.Elegaras – 13, T.Abbottas – 12, V.Sorinas Moldoveanu – 9, T.Sokkas – 8, B.Fallas – 7, I.Kajupankas – 2.