Penktadienį penktą pergalę Eurolygoje iš eilės iškovojo Vilerbano ASVEL (10/14) ekipa, kuri namuose 78:69 (20:23, 17:17, 15:16, 26:13) nugalėjo Milano „AX Armani“ (15/8) komandą ir nutraukė jos šešių iš eilės pergalių seriją.

Komandos ilgą laiką žaidė taškas į tašką, o trečiame kėlinyje „AX Armani“ buvo susikrovusi 8 taškų pranašumą.

Visgi ketvirtojo kėlinio viduryje ASVEL pirmą kartą po ilgo laiko išsiveržė į priekį, spurtavo 12:3 ir likus žaisti 2 minutes pirmavo 73:64. Panašią persvarą aikštelės šeimininkai išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

ASVEL: Davidas Lighty 16, Guerschonas Yabusele 14, Norrisas Cole‘as ir Moustapha Fallas (8 atk. kam.) – po 12.

„AX Armani“: Shavonas Shieldsas 18, Zachas LeDay 14 (5 atk. kam.), Malcolmas Delaney ir Kevinas Punteris – po 9.