Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose „Manchester United“ klubas 1:2 pripažino „Fulham“ futbolininkų pranašumą.

„Fulham“ gana aktyviai pradėjo rungtynes ir susikūrė neblogų progų pasižymėti. Visgi nei Alexui Iwobi, nei Rodrigo Munizui nukreipti kamuolio į varžovų vartų tinklą taip ir nepavyko.

„Man Utd“ gretose pirmajame kėlinyje pasižymėti puikia proga nepasinaudojo Diogo Dalotas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Calvinas Bassey 65-ąją minutę antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Fulham“ į priekį 1:0. Tai yra pirmasis šio žaidėjo pelnytas įvartis „Premier" lygoje. „Raudonieji velniai” vis aktyviau kūrė progas prie varžovų vartų ir Harry Maguire’as 89-ąją minutę puikiu smūgiu rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą 1:1.

„Fulham" pasinaudojo atsiradusiomis varžovų spragomis gynyboje ir greitos atakos smaigalyje atsidūręs Alexas Iwobi 97-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė svečiams pergalę 2:1.

„Man Utd“ startinėje sudėtyje šias rungtynes pradėjo 19-metis futbolininkas Omari Forsonas. „Raudoniesiems velniams“ dėl traumų padėti negalėjo Rasmusas Hojlundas, Tyrellas Malacia, Anthony Martialis, Lisandro Martinezas, Masonas Mountas, Luke‘as Shaw ir Aaronas Wan Bissaka.

„Man Utd“ paskutinį kartą pralaimėjimą „Premier“ lygoje prieš „Fulham“ buvo patyręs vos 2009 metų gruodžio mėnesį.