UEFA Čempionų lygos aštuntfinalį galinga pergale pradėjo „Manchester City“ ekipa, praktiškai garantavusi sau vietą kitame etape.

Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose 5:0 (4:0) sutrypė Lisabonos „Sporting“. Atsakomasios rungtynės vyks kovo 9 d., Mančesteryje.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 7-ąją minutę, pasižymėjus Riyadui Mahrezui – iš pradžių teisėjas šio neįskaitė, tačiau po VAR peržiūros nuomonę pakeitė ir „Man City“ išsiveržė į priekį.

Iki kėlinio pabaigos „Sporting“ dar tris kartus turėjo traukti kamuolį iš savo vartų tinklo – du kartus juos baudė Bernardo Silva (17 ir 44 min.), kartą Philas Fodenas (32 min.).

Vos prasidėjus antram kėliniui B. Silva pelnė trečią įvartį, bet po VAR peržiūros šis buvo atšauktas. Tačiau penkto „Man City“ įvarčio ilgai laukti nereikėjo – 58-ąją minutę pasižymėjo Raheemas Sterlingas.

Primename, kad nuo šio sezono UEFA atsisakė išvykos įvarčio taisyklės.