Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Melas nieko nepridėjo
Iš kur tas nesąmones jie rašo ,niekam nepridėjo,gal vagim Seimo nariams
O man šį mėnesį kažkodėl išmokėjo 32 EUR mažiau, nei paprastai.
@Dalia
Kreipkis į Sodrą paaiškinimo. Jei tingi tai padaryti, nenusipelnei gauti ir tiek, kiek gavai.
2026 metai ateis ir žmonės pasiims iš 2pakopos savo pinigėlius su prieaugliu ir valdys patys pinigus o ne tas kam nepriklauso valdyti ir skaičiuoti žmonės tegu sprendžia kur dės pinigus
Pasirašysite anuitetą ir matysite pensijos padidėjimą kaip savo ausis be veidrodžio, ir nesakykite, jog neperspėjau.
@Anuitetas
Pasirašiau anuitetui prieš metus, o šių metų liepą gavau ir anuiteto padidinimą, ir dar papildomą nedidelę vienkartinę išmoką. Nors ausų be veidrodžio nesugebu matyti :)
kur anuitetai tų, kurie pradėjo kaupti 2004 metais?
@Vagys
Jie yra mokami tiems, kurie kaupė, sulaukė pensijinio amžiaus IR išsipirko anuitetą iš Sodros. Esu vienas iš tokių: kaupiau nuo 2004 iki 2022 m., anuitetą išpirkau 2023 m., jį tvarkingai gaunu (buvo 148 eurai/mėn, dabar padidėjo iki 150 su trupučiu) kas mėnesį, 26-tą mėn. dieną.
Ir vėl pagrinde vatagalvių komentarai. Ko čia gyvenate? Jei taip viskas blogai? Varykite į savo zasranką.
@X
Tu jau penktą skiepa už laisvą protas susileidai... matosi...
Gerb. Jaunimas bekite is sito pencionto i Deutschlanda kur min alga i rankas 1600 euro...LOL
@Camel
KUO GREICIAU IS ROJAUS LT.NEAUKOKIT LAIKO.NA HUI TOKS ROJUS LT.
tlefoniniai sukčiai jau džiaugiasi
Ir ka gali padeti zmogui 77 eurai,po trumpo laiko neliks nei euro,nei ES,musu debilai sunaikino visa Europa,kur tada desimes,be pajamu,net ir tu ubagisku,klaikuma kur atejome,kai debilai sedejo europarlamente uz pasakiskas algas,manau kad ateity ir tie kurie dabar viska griauna stoves prie bliuduko sriubos
Pensijų priedai: liepą gyventojams pridėjo po 77 eurus