Toronto „Raptors“ (46-17) komanda turėjo daug vargo, bet galingas ketvirtasis kėlinys leido palaužti vieną blogiausių NBA ekipų - Atlantos „Hawks“ (20-45).

Penktą iš eilės pergalę įsirašiusi Kanados komanda varžovus pranoko 106:90 (27:28, 23:23, 26:26, 30:13).

Prieš paskutinį ketvirtį šeimininkai turėjo taško deficitą, bet lemiamą ketvirtą kėlinį laimėjo net 30:13.

Jonas Valančiūnas aikštėje praleido 25 minutes ir per jas pelnė 15 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

Už jį rezultatyviau žaidė tik DeMaras DeRoznas, pelnęs 25 taškus.

„Hawks“ klubui Kentas Bazemore’as ir Johnas Collinsas pelnė po 14 taškų.