13-asis turas prasidėjo Kauno rajono „Hegelmann“ bei FA „Šiaulių“ dvikova, kurioje žiūrovai išvydo rezultatyvias rungtynes. Varžovų šturmą atlaikę šiauliečiai atkakliame mače palaužė namų ekipą bei rezultatu 3:2 (2:2) iškovojo svarbią pergalę.

16-ąją rungtynių minutę savo aikštės pusėje suklydusi „Hegelmann“ ekipa kamuolį traukė iš vartų tinklo – Eligijaus Jankausko pažeme atliktas smūgis nuginklavo varžovų vartų sargą.

33-ąją dvikovos minutę E. Jankauskas atliko puikų perdavimą Oleksėjui Ščebetūnui, tačiau pastarasis kamuolio nepasiekė ir kamuolys vartų stačiakampyje neatsidūrė. Vos po kelių epizodų šiauliečiai į vartus smūgiavo dar kartą, bet šį kartą Tomas Švedkauskas neklydo.

Kėlinio pabaigoje prasidėjo įvarčių lietus: rezultatą 42-ąją minutę išlygino Thompsonas Gavi, kuris stipriu smūgiu kaire koja kamuolį pasiuntė į viršutinį vartų kampą.

Namų ekipos fanai ilgai džiaugtis negalėjo, kadangi jau sekančią minutę svečius į priekį išvedė Danielis Romanovskis, kuris po rikošeto prie varžovų vartų smūgiu galva pasižymėjo taikliu smūgiu.

Pirmame kėlinyje tai nebuvo viskas: paskutinę pagrindinio laiko minutę krito dar vienas įvartis – dvikovą su varžovu baudos aikštelėje laimėjęs T. Gavi ore esantį kamuolį nukreipė į vartų stačiakampį bei šios dienos rungtynėse pelnė dublį.

Praėjus kiek daugiau nei 10 minučių nuo antrojo kėlinio pradžios, „Šiauliai“ trečią kartą šios dienos įsiveržė į priekį, kai kamuolį pro varžovą gražiai prasimetęs E. Jankauskas taip pat pasižymėjo dubliu.

74-ąją rungtynių minutę rezultatą dar labiau padidinti galėjo Saulės miesto atstovai, tačiau po komandos draugo perdavimo prieš vartus tykojęs O. Ščebetūnas kamuolio ir vėl nepasiekė.

Rungtynėms einant į pabaigą 2 kauniečių įvarčių autorius Gavi Thompsonas atliko gerą šūvį iš toli, visgi, kamuolys prašvilpė virš vartų.

Mačo pabaigoje „Hegelmann“ futbolininkai kėlė daug kampinių, tačiau varžovų šturmą atlaikę šiauliečiai iškovojo pergalę, po kurios pastarieji su 30 taškų ir toliau išlieki antri. Savo ruožtu Andriaus Skerlos auklėtiniai savo sąskaitoje  turi perpus mažiau taškų bei žengia penktoje „Optibet A lygos“ pozicijoje.