Pralaimėjimą Eurolygos lyderių tvirtovėje patyrė Kauno „Žalgiris“ (9/15), kuris 91:96 (20:19, 23:21, 22:23, 26:33) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (21/3) klubui.

„Žalgiris“ per pirmąją pusę tritaškius metė net 76 proc. taiklumu (10 iš 13). O antroje mačo pusėje pridėję dar devynis taiklius metimus pagerino ir klubo pataikytų tritaškių rekordą (19 iš 31).

Tai kartu yra ir antras rezultatas visos Eurolygos rekordą. Daugiau per vieną mačą (21) yra metusi Podgoricos „Budučnost“.

Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo mačą ir neleido šeimininkams pelnyti taškų beveik tris minutes, o pats pelnė šešis. Tačiau vėliau „Anadolu Efes“ žvaigždės įsibėgėjo ir po spurto jau jie pirmavo rezultatu 14:13. Kėlinuko pabaigoje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, jam pasibaigus svečiai pirmavo vienu tašku.

Antrajame abi komandos surengė tikrą tritaškių šou ir nuolat vienas kitai atsakė nedideliais spurtais. Įpusėjus rezultatas buvo lygus 25:25, bet paskui K.C.Riversas pataikė kelis tolimus metimus iš eilės. Deja, tuo pačiu atsakė ir „Anadolu Efes“, tad rezultatas švieslentėje buvo 35:35. Antrojo kėlinuko pusėje vyko vis dat akakli kova, o paskutinėje atakoej vėl tritaškiu pasižymėjo K.C.Riversas, tad „Žalgiris“ pirmavo 43:40.

Po pertraukos “Žalgiris” ir toliau rengę tritaškių fiestą ir net atitrūko aštuonių taškų persvara 64:56. Tačiau šeimininkai greit sumažino atislikimą, o po Shane’o Larkino tolimo metimo priartėjo iki 63:65.

Nors įpusėjus kėliniui kauniečiai dar pirmavo 71:70, bet tada Stambulo ekipos žvaigždės viską perėmė į savo rankas ir pademonstravo uraganinį puolimą. Sh.Larkinas pataikė kelis sunkius dvitaškius, Krunoslavas Simonas pataikė du taškus su pražanga ir  „Anadolu Efes" pirmavo jau 85:79. Per kelias likusias minutes „Žalgiris“, bandė vytis, bet Eurolygos lyderiai iškovojo eilinę pergalę turnyre 96:91.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 25, Vasilije Micičius 22, Tiboras Pleissas ir Krunoslavas Simonas po 15, Rodrigue'as Beaubois 10.

„Žalgiris“: Zachas LeDay'us 22, K.C.Riversas 21, Edgaras Ulanovas 12, Nigelas Hayesas 11, Thomasas Walkupas ir Lukas Lekavičius po 9.