Sėkmingai pasirengimą naujam 2015-2016 metų sezonui baigė Utenos „Juventus“ vyrų krepšinio klubas. Be trijų traumuotų žaidėjų rungtyniavę uteniškiai savo aikštelėje 86:78 (17:24, 30:16, 18:20, 21:18) nugalėjo praėjusių metų Latvijos čempionato prizininkę Jėkabpilio „Jekabpils“ komandą.

Pasak ekipos pranešimo, šiame mače Antano Sireikos komandai ir vėl negalėjo padėti Edgaras Želionis, Edgaras Stanionis ir Saulius Kulvietis.

Rungtynes penkiais taškais be atsako pradėjo svečiai, tačiau Egidijaus Dimšos bei Pauliaus Petrilevičiaus pastangų dėka uteniškiai netrukus sumažino deficitą iki minimumo – 8:9. Nors po dar vieno P.Petrilevičiaus dvitaškio „Juventus“ persvėrė rezultatą savo naudai (10:9), keturių minučių atkarpą Antano Sireikos auklėtiniai pralaimėjo net 4:15 ir atsiliko dviženkliu skirtumu – 14:24. Visgi kėlinį kiek sėkmingiau žaidė aikštės šeimininkai, kurie baudų metimų dėka sumažino atsilikimą iki septynių taškų – 17:24.

Antrojo ketvirčio pradžioje du taškus pelnė Chavaughnas Lewisas, du tritaškius iš eilės pridėjo Aidas Viskontas ir „Juventus“ persvėrė rezultatą savo naudai – 27:26. Nors po nesėkmingos atkarpos uteniškiai vėl atsiliko (37:31), Rolandas Alijevas bei A. Viskontas pataikė iš toli ir rezultatas vėl tapo lygus – 33:33. Negana to, penkis taškus netrukus pelnė Spenceris Butterfieldas, dvitaškius su varžovų pražangomis pridėjo E.Dimša ir R.Alijevas, o įpusėjus mačui jau „Juventus“ buvo priekyje – 47:40.

Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje du tolimus metimus iš eilės pataikė S.Butterfieldas, o „Juventus“ pranašumas šoktelėjo iki trylikos taškų – 53:40. Nors latviai tolimų metimų dėka vėl netruko priartėti (55:57), Ch.Lewisas baudų metimais padėjo uteniškiams kiek nutolti – 59:55. Netrukus keturis taškus be atsako surinko Arminas Urbutis, dvitaškį pridėjo Ch.Lewisas ir prieš lemiamas dešimt minučių Utenos klubas pirmavo 65:60.

Ketvirtąjį kėlinį latviai vėl pradėjo sėkmingiau, surengė spurtą 8:2 ir po Pavelo Veselovo dvitaškio su pražanga persvėrė rezultatą savo naudai – 68:67. Visgi E.Dimša dvitaškiu su pražanga atstatė pusiausvyrą (73:73), o netrukus ir vėl sugrąžino pranašumą „Juventus“ klubui – 75:73. Nepaisant varžovų minutės pertraukėlės, R.Alijevas dar pridėjo tritaškį, E.Dimša dvitaškį ir aikštės šeimininkai likus žaisti tris minutes dar kartą nutolo – 80:73. Per likusį laiką situacija jau nepakito ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 86:78.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Egidijus Dimša (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 1/1, baudos 8/9), 15 – Spenceris Butterfieldas (tritaškiai 3/6, 7 atk. kam., 3 rez. perd.), 13 – Chavaughnas Lewisas (dvitaškiai 4/4, baudos 5/8), po 11 – Rolandas Alijevas (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 2/2, baudos 1/1, 5 rez. perd.) ir Aidas Viskontas (tritaškiai 3/4, 5 rez. perd.), 6 – Arminas Urbutis, 5 – Paulius Petrilevičius, 2 – Martynas Linkevičius.

Svečių gretose išsiskyrė Sandis Silavas (20 tšk., tritaškiai 4/7), Tyleris Larsonas (11 tšk.) bei Reinaldas Siršinis ir Arturas Dušelis (po 9 taškus).