Šuolis per trampilną, didžiulis greitis, posūkis ir finišas. „Volkswagen Polo“ vairuojantis Jari-Matti Latvala triumfuoja. 30-metis suomis laimėjo pirmąjį savo ralį šiemet.

Antras Portugalijos ralyje liko Latvalos komandos draugas, pasaulio čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier. Techninių problemų turėjęs prancūzas nuo nugalėtojo atsiliko 8,2 sekundės. Dar po 20 sek. finišavo trečiasis „Volkswagen Polo“ automobilis. Jį vairavęs norvegas Andreas Mikkelsenas užėmė 3 vietą.

Vis dėlto Portugalijos ralį ne visi prisimins su šypsena. Suomis Jaris Ketomaa nepataisomai sudaužė savo „Ford Fiesta“ ir gali džiaugtis nebent tik tuo, kad nei jis, nei šalia sėdėjęs šturmanas nenukentėjo.