0

Pirmąja nesėkme 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyrą baigė aukso medalius bei vienintelį kelialapį į I diviziono A grupę užsitikrinusi Lenkijos (12 tšk.) rinktinė.

Šeštadienį Lenkijos ekipa 2:4 (0:0, 1:2, 1:2) turėjo pripažinti į trečiąją vietą pakilusių Didžiosios Britanijos (9 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Paskutiniąsias rungtynes kovoje dėl sidabro šeštadienio vakarą žais Lietuvos (9 tšk.) ir Kroatijos (8 taškai) komandos.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 5 4 0 0 1 21:8 12

2. Lietuva 4 3 0 0 1 13:6 9

4. Didžioji Britanija 5 3 0 0 2 13:12 9

4. Kroatija 4 2 1 0 1 13:7 8

5. Olandija 5 1 0 0 4 13:18 3

6. Rumunija 5 0 0 1 4 7:29 1

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.