Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Meksikoje prasidėjo trečiasis šio sezono pasaulio ralio reidų čempionato (W2RC) etapas – „Sonora Rally“.

Sezono lyderis Rokas Baciuška 10 km prologą įveikė lygiai per 6 min. ir nugalėjo T4 motobagių klasėje. Antras buvo ispanas Eduardo Ponsas (6:24), trečias – japonas Shinsuke Umeda (7:18).

„Prologe buvome itin greiti ir galime džiaugtis pergale. Su šturmanu mintimis prabėgę per visas lenktynes, kur startavome kartu, supratome, jog esame laimėję visus prologus. Kaip ten sakoma, gera pradžia – pusė darbo, bet mūsų sporte tai tik labai maža dalelė kelio į svajonių pozicijas“, - teigė R.Baciuška.

Keturračių klasėje po tam tikrų nesusipratimų buvo patikslintas Laisvydo Kanciaus laikas. Lietuvis distanciją įveikė per 6 min. 55 sek. ir buvo paskelbtas prologo laimėtoju. L.Kancius 56 sek. aplenkė Rodolfo Guillioli (7:51) iš Gvatemalos.

„Šiandien įvyko prologas, kuriame užėmiau pirmą vietą ir artimiausią varžovą, R.Guillioli, aplenkiau beveik minute Taigi, startas geras, nuotaika taip pat. Varžybos vyks visą šią savaitę, todėl naujienų dar tikrai bus“, - tikino sezono lyderis L.Kancius.

Motociklų klasėje prologą laimėjo Pietų Afrikos Respublikos pilotas Bradley Coxas („KTM“, 5:26 min.), automobilių klasėje – Yazeedas Al-Rajhi („Toyota“, 5:18) iš Saudo Arabijos, o T3 bagių klasėje – amerikietis Mitchellas Guthrie (5:45).

Pirmadienį sportininkų lauks pirmas rimtesnis išbandymas. Jie turės įveikti 170 km greičio ruožą ir 165 km pervažiavimą.

Lenktynės Meksikoje finišuos penktadienį.