Pasaulio čempionato atrankos D grupės rungtynės tarp Prancūzijos ir Bosnijos bei Hercegovinos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1:1.

Edinas Džeko 36-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką bei išvedė Bosniją ir Hercegoviną į priekį 1:0.

Antoine’as Griezmannas 39-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Tuo tarpu Nyderlandų rinktinė G grupės rungtynėse išsiskyrė taikiai 1:1 su Norvegijos futbolininkais.

Erlingas Haalandas 20-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė Norvegijos rinktinę į priekį 1:0.

Davy Klaassenas 37-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

E.Haalandas 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.