Paaiškėjo pirmosios dvi pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio poros. Šiame etape susitiks Ispanijos ir Rusijos rinktinės bei Urugvajaus ir Portugalijos komandos.

Ispanai tapo B grupės nugalėtojais. Jie paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse sužaidė lygiosiomis su Maroko ekipa – 2:2 (1:1).

Marokiečius 14-ąją minutę į priekį po kontratakos išvedė Khalidas Boutaibas.

Afrikiečiai džiaugėsi neilgai – 19-ąją minutę po Andreso Iniestos perdavimo pasižymėjo Isco.

Atrodė, kad lemiamas įvartis pelnytas 81-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Youssefas En-Nesyri.

Vis dėlto Iago Aspas 91-ąją minutę rezultatą išlygino.

Europos čempionai portugalai 1:1 (1:0) baigė rungtynes su Irano futbolininkais.

Portugalijos rinktinė aktyviai pradėjo rungtynes. Cristiano Ronaldo pirmosiomis minutėmis smūgiavo į vartininką. Vėliau pastarasis nesusikalbėjo su savo komandos gynėjais. Tuo pasinaudoti bandęs Joao Mario nepataikė į stačiakampį.

Portugalams tikslą pavyko pasiekti pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę puikų įvartį dešine koja į tolimąjį vartų kampą pelnė Ricardo Quaresma.

Antrojo kėlinio pradžioje Portugalijos rinktinė turėjo dar vieną nuostabų šansą. Teisėjas Enrique Caceresas po vaizdo peržiūros skyrė 11 metrų baudinį už pražangą prieš C. Ronaldo. Pats nukentėjusysis 53-ąją minutę stojo prie žymos, bet mušė tiesiai į vartininką Alirezą Beiranvandą.

Per likusį laiką kamuolį dažniau kontroliavo portugalai, bet jiems nieko itin pavojingo sukurti nepavyko.

Galiausiai E. Caceresas po dar vienos peržiūros už Cedrico Soareso žaidimą ranka baudos aikštelėje skyrė 11 metrų baudinį į Portugalijos rinktinės vartus. Tiksliai smūgiavo Karimas Ansarifardas.

Iraniečiai turėjo dar vieną gerą momentą, bet Mehdi Taremi iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.

Ispanijos ir Portugalijos rinktinės surinko po penkis taškus, bet dėl daugiau pelnytų įvarčių pirmąją vietą iškovojo ispanai. Iraniečiai (4 taškai) B grupėje liko treti, marokiečiai (1 tšk.) – ketvirti.