Antradienio vakarą Mančesterio (Anglija) ir Romos (Italija) miestuose nugriaudėjo pirmosios dvi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovos.

Išvykoje rungtyniavę Paryžiaus „Saint-Germain“ nutraukė net vienuolikos „Manchester United“ klubo nepralaimėtų rungtynių seriją.

Mančesteryje vykusi dvikova baigėsi PSG pergale 0:2 (0:0)

Argentinietis Angelis Di Maria sužaidė vienas geriausių savo sezono rungtynių. Jis atliko du rezultatyvius perdavimus, kuriuos sėkmingai išpildė prancūzai Krisnelis Kimbempe ir Kylianas Mbappe.

Atsakomoji dvikova vyks Paryžiuje.

AS „Roma“ 2:1 (0:0) įveikė FC „Porto“.

Pergalę italams dovanojo du įvarčius per šešias minutes pelnęs Nicolo Zaniolo. Prie abiejų pergalingų įvarčių svariai prisidėjo Edinas Džeko.

Romos klubas savo persvarą pradėjo įrodinėti antroje rungtynių pusėje. Per pirmą kėlinį šeimininkai link varžovų vartų smūgiavo vos kartą.

Rungtynių eigą galėjote sekti kartu su portalu tv3.lt

„Manchester United“ – Paryžiaus „Saint-Germain“ (0:2)

Antras kėlinys: (0:2)

Rungtynės baigiasi PSG pergale.

88 min. Raudona kortelė. Iki pagrindinio rungtynių laiko lieka dvi minutės, o „Man Utd“ saugas Paulis Pogba gauna antrą geltoną kortelę ir palieka aikštę.

62 min. Įvartis! Kylianas Mbappe dvigubina svečių persvarą (0:2). Argentinietis Angelis Di Maria atlieka antrą rezultatyvų perdavimą ir PSG artėja pergalės link.

53 min. Įvartis! Stipriu smūgiu ataką užbaigia Prisnelis Kimbempe (0:1). Rezultatyvų perdavimą atlieka Angelis Di Maria.

Dėl traumų šeimininkai jau pakeitė du žaidėjus. Aikštėje vietoj Jessie Lingardo ir Anthony Martialio pasirodė Juanas Mata ir Alexis Sanchezas.

Pirmas kėlinys: (0:0)

Pražangų ir atkaklios, grubios kovos kupinas pirmasis kėlinys vyksta beveik be smūgių (2 prieš 1).

Per pirmą rungtynių pusvalandį teisėjas parodo jau ketvirtąją geltoną kortelę. Jų abi komandos turi po dvi.

per pirmas 15 minučių nei vienai komandai nepavykta perimti iniciatyvos ir sukurti progų pelnyti įvartį. Keliskart kokybiškai darbuojasi PSG vartininkas Gianluigi Buffonas.

AS „Roma“ – FC „Porto“ (2:1)

Antras kėlinys: (2:1)

Rungtynės baigiasi AS „Roma“ pergale.

79 min. Įvartis! (2:1). Adriano mažina svečių atsilikimą.

76 min. Įvartis! N. Zaniola vos po šešių minučių pelno antrą savo ir komandos įvartį.

70 min. Įvartis! Nicolo Zaniolo suteikia šeimininkams persvarą po Edino Džeko perdavimo (1:0)

Romos futbolininkai antrąjį kėlinį pradeda kur kas aktyviau. Vien per pirmas dešimt kėlinio minučių šeimininkai atlieka tris smūgius link vartų.

Gynyba paremta pirmoji rungtynių pusė, kurioje svečiai smūgiuoja vos kartą. Tiesa, FC „Porto“  su kamuoliu  būna dažniau ir atlieka daugiau trumpų perdavimų varžovų pusėje.

Tvirta kova dėl kamuolio kontrolės, bet ne dėl akiai patrauklaus futbolo. Taip būtų galima apibūdinti pirmąsias 15 minučių Romoje. Nė viena komanda nėra atlikusi smūgio net link vartų.

Visos Čempionų lygos aštuntfinalio poros:

Antradienio vakarą naujo trenerio, Ole-Gunnaro Sulšero, vadovaujama „Man Utd“ komanda sieks pratęsti savo įspūdingą nepralaimėtų rungtynių seriją.

Norvegas su „raudonaisiais-velniais“ laimėjo dešimt iš vienuolikos pirmųjų savo rungtynių šiame klube.

Paryžiečiai atvyksta be savo lyderių: brazilo Neymaro, urugvajiečio Edinsono Cavani ir belgo Thomaso Meunierio.

Vis tik, vietiniame fronte PSG kol kas varžosi be didesnio pasipriešinimo. Komanda nuo artimiausių varžovų Prancūzijos lygoje turi dešimties taškų pranašumą ir yra įpratusi laimėti.

AS „Roma“ taip pat sieks pratęsti pergalingą seriją rungtyniaujant namuose. Italijos sostinės klubas nepralaimi šešias dvikovas iš eilės.

Vis tik, lengva tikrai nebus. Svečiai iš Portugalijos, FC „Porto“, išvykose nėra pralaimėję nuo praėjusių metų spalio 19-osios.