Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriame žaidžia Šarūnas Jasikevičius, namuose rezultatu 92:67 (22:25, 22:14, 22:8, 26:20) sutriuškino Romos „Lottomatica“ ekipą.

Rungtynių pradžioje komandos demonstravo panašaus lygio krepšinį ir rezultatas dažniausiai būdavo lygus arba viena iš ekipų įgydavo minimalią persvarą. 8-ąją mačo minutę „Lottomatica“ klubas įgijo bent kiek apčiuopiamą pranašumą (21:17), tačiau jau kitos atakos metu Dušanas Kečmanas smeigė tritaškį ir varžovų persvarą vėl sumažino iki vos vieno taško (20:21). Ketvirčio pabaigoje Primožas Brežecas pataikė metimą iš dviejų taškų zonos (25:22), o paskutiniosios kėlinuko atakos metu Š.Jasikevičius padarė klaidą.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis P.Brežecas vėl pelnė du taškus ir „Lottomatica“ klubo persvarą padidino iki 5 taškų (27:22), bet tada „Panathinaikos“ ekipa atsigavo ir netrukus po Š.Jasikevičius tritaškio vėl išsiveržė į priekį (28:27). Po poros minučių svečiai dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau tada graikai vėl atitrūko. 19-ąją susitikimo minutę „Panathinaikos“ klubas pirmavo 8 taškais (42:34). Vis dėlto iki ketvirčio pabaigos svečiai Graikijos klubo persvarą aptirpdė iki 5 taškų (39:44).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Panathinaikos“ ekipos krepšininkai ėmė demonstruoti kur kas drausmingesnį žaidimą, todėl netruko padidinti savo persvarą iki 9 taškų (52:43). Jau kitos atakos metu Atėnų klubo persvara tapo dviženkle (54:43). Iš viso šeimininkai spurtavo 13:0 ir 28-ąją minutę po Mike'o Batiste'o dvitaškio turėjo saugų 18 taškų pranašumą (61:43). Iki ketvirčio pabaigos jis padidėjo dar vienu tašku (66:47).

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. Tiesa, „Lottomatica“ klubas dar bandė žaibiškomis atakomis staigiai mažinti atotrūkį, tačiau tada nemažai laisvų kelių link Romos ekipos krepšio atsirado „Panathinaikos“ komandai, kuri išnaudodavo beveik visas atsiradusias progas. Pačioje mačo pabaigoje svečiai žaidė labai vangiai, o drąsiai ir ryžtingai atrodęs Atėnų klubas iškovojo užtikrintą pergalę (92:67).

Š.Jasikevičius iš viso aikštelėje praleido 17 minučių ir per šį laiką pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau keturis kartus suklydo.

„Panathinaikos“ klubas Eurolygos Top-16 etape yra iškovojęs 3 pergales ir nepatyręs nei vienos nesėkmės. „Lottomatica“ ekipos sąskaitoje - 3 pralaimėjimai.

„Panathinaikos“: D.Nicholas ir V.Spanoulis - po 11, M.Batiste'as 10, Š.Jasikevičius, N.Hatzivrettas ir A.Fotsis (0/5 tritaškių) - po 9.

„Lottomatica“: A.Hutsonas, B.Jenningsas ir R.De La Fuente - po 11, S.Bečirovičius ir P.Brežecas - po 6.