Eurolygos TOP-16 varžybų G grupės rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Šarūnu Jasikevičiumi namuose 103:95 (21:16, 27:19, 18:24, 20:27, 17:9) nugalėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

„Unicaja“ (2 pergalės ir 4 pralaimėjimai) baigė pasirodymą Eurolygoje. „Panathinaikos“ (5 ir 1) turnyro ketvirtfinalyje kovos su Sienos „Montepaschi“ klubu, kuriam atstovauja Rimantas Kaukėnas bei Kšyštofas Lavrinovičius.

Pirmajame kėlinuke vyko kova „taškas į tašką“. Likus žaisti 2 minutes rezultatas dar buvo lygus – 13:13, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigė aikštelės šeimininkai ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 5 taškų persvarą – 21:16.

Antrajame kėlinuke sužaidus 2 minutes po Š.Jasikevičiaus tritaškio skirtumas tarp komandų tapo dviženklis – 27:16. Svečiai nepasimetė ir spurtavę 14:5 priartėjo – 30:32. Ilgai „žaliųjų“ atsako laukti nereikėjo. Po Ž.Obradavočiaus minutės pertraukėlės „Panathinaikos“ 4 minučių atkarpą laimėjo 9:0 ir įpusėjus rungtynėms vėl turėjo dviženklį pranašumą – 48:35.

Po didžiosios pertraukos sužaidus 6 minutes Graikijos klubo pranašumas tapo 20 taškų - 65:45, tačiau svečiai nesiruošė sudėti ginklų anksčiau laiko. Per likusias 4 ketvirčio minutes jie praleido vos 1 tašką, o patys įmetė 14 bei po trisdešimties žaidimo minučių atsilikinėjo tik 7 taškais - 59:66.

Ketvirtajame kėlinuke „Unicaja“ krepšininkai toliau sėkmingai rungtyniavo bei likus žaisti 50 sekundžių po G.Gabrielio tritaškio išsiveržė į priekį - 83:82. Jau kitoje D.Nicholas pataikė dvitaškį ir vėl persvėrė rezultatą savo komandos naudai - 84:83. Sekančioje atakoje „Unicaja“ snaiperis J.Welschas pataikė tritaškį ir vėl išvedė ispanus į priekį - 86:84. Pratęsimą išplėšė taiklus D.Diamantidžio dvitaškis paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę - 86:86.

Pratęsimo metu stipresni buvo daugiau jėgų išsaugoję Graikijos čempionai, kurie laimėjo susitikimą rezultatu - 103:95.

Š.Jasikevičius per 25 žaidimo minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste 22 (9 atk. kam.), Drew Nicholas 15, Nikola Pekovičius 13, Š.Jasikevičius ir Stratos Perperoglou po 12 taškų.

„Unicaja“: Jiri Welschas 21, Germanas Gabrielis 17, Josephas Gomis 16, Berni Rodriguezas 13, Carlosas Jimenezas 10 taškų.