Eurolygos TOP-16 etapo G grupės rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ klubas, kuriame žaidžia Šarūnas Jasikevičius, išvykoje rezultatu 90:71 (20:20, 25:18, 23:21, 22:12) nugalėjo Romos „Lottomatica“ ekipą ir užsitikrino vietą kitame etape.

Susitikimo pirmosiomis minutėmis į priekį išsiveržė „Lottomatica“ ekipa (4:0), tačiau netrukus „Panathinaikos“ klubas išlygino rezultatą. Vėliau italai vėl buvo susigrąžinę persvarą, bet galiausiai po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus (20:20).

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko jau antrajame ketvirtyje, kada prieš pat ilgąją pertrauką graikai įgijo labiau apčiuopiamą persvarą (45:38). Trečiajame ketvirtyje „Lottomatica“ komandos krepšininkams nesisekė panaikinti atotrūkio, o graikai prieš lemiamą kėlinuką savo persvarą padidino iki 9 taškų (68:59).

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkų jėgos išseko, o tuo pasinaudoję „Panathinaikos“ klubo žaidėjai ėmė tolti.

Š.Jasikevičius per aikštelėje praleistas 19 minučių pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lottomatica“: I.Jaaberas 18 (7 atk. kam.), R.Gabini 13, R.De La Fuente 11, P.Brežecas 8.

„Panathinaikos“: N.Pekovičius 20 (7 atk. kam.), M.Batiste'as 17, D.Nicholas 15 (5/6 tritaškių), Š.Jasikevičius 14, V.Spanoulis 6.