Olimpiniame krepšinio turnyre netrūksta staigmenų. Antrą kartą per du mačus pralaimėjo ispanai. Jie 65:66 nusileido turnyro šeimininkams brazilams.

Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė, o trečiojo kėlinio pradžioje 9 taškų persvarą įgijo Brazilija. Nors ispanai grįžti bandė, jiems rezultato nei išlyginti, nei persveri ilgai nepavyko. Lemiamo ketvirčio pradžioje brazilai, po būsimo Kauno „Žalgirio“ žaidėjo A. Limos dvitaškio su pražanga, įgijo ir dviženklę persvarą 56:45.

Vis dėlto ispanai sugebėjo atsitiesti ir, likus žaisti kiek mažiau nei pusę ketvirtojo kėlinio, atsiliko vos dviem taškais 59:57.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes, S. Llullas šovė tritaškį, kuris ispanus išvedė į priekį 64:63. Vėliau komandos apsikeitė tiksliomis atakomis, ispanai toliau pirmavo minimaliu skirtumu.

M. Marquinhos įmušė kamuolį į krepšį ir išvedė brazilus į priekį. Paskutinė ataka priklausė ispanams, tačiau S. Llullo dvitaškis buvo netikslus ir Europos čempionai patyrė jau antrąją nesėkmę per du susitikimus.

Brazilija: M. Huertas 11 (7 rez. perd.), L. Barbosa 10, A. Lima 9 (10 atk. kam.)

Ispanija: P. Gasol 13 (10 atk. kam.), S. Llull 11, S. Rodriguez 10 (5 rez. perd.)