Paaiškėjo teniso turnyro Meksikoje nugalėtojai

Meksikoje pasibaigusio "Abierto Mexicano Telcel" teniso turnyro moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo prancūzė Emilie Loit, šeštadienį finale 7:6 (7:0), 6:4 įveikusi įveikusi penktąją raketę italę Flavią Pennettą.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo ispanės Lourdes Dominguez Lino ir Arantxa Parra Santonja, finale 6:3, 6:3 nugalėjusios prancūzę E. Loit poroje su australe Nicole Pratt.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo ketvirtas pagal reitingą argentinietis Juanas Ignacio Chela, finale 6:3, 7:6 (7:2) privertęs pasiduoti aštuntą pagal skirstymą ispaną Carlosą Moyą.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojui atiteko 128 tūkst. JAV dolerių čekis, o ispanas tenkinosi 67 500 dolerių piniginių prizu.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo italas Potito Starace poroje su argentiniečiu Martinu Vassallo Arguello, finale 6:0, 6:2 sutriuškinę favoritus iš Čekijos - Lukašą Dlouhy bei Pavelą Viznerį.