Rusijoje tęsiasi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Pirmieji du ketvirtfinaliai susiklostė skirtingai. Suomijos rinktinė be vargo nugalėjo Danijos komandą, o rungtynes tarp Čekijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, po baudinių serijos, laimėjo amerikiečiai.

Pirmoji įvartį pelnė Čekijos rinktinė, kai pirmajame kėlinyje pasižymėjo Tomas Zohorna. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino JAV žaidėjas Austonas Matthewsas ir pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 1:1. Pratęsimo metu komandoms pasižymėti nepavyko, todėl rungtynių likimas paaiškėjo baudinių serijoje, kurioje sėkmė šypsojosi JAV ledo ritulininkams, kuriuos į pergalę atvedė prieš tai rezultatą lyginęs A. Matthewsas.

Kitose rungtynėse Suomijos rinktinė net 5:1 susitvarkė su Danija. Suomiams du įvarčius pelnė Mikaelis Granlundas, po įvartį pridėjo Jarno Koskiranta, Patrikas Laine`as ir Jussi Jokinenas. Danijos ekipoje pasižymėjo Larsas Elleris.

Primename, kad čempionato rungtynes galite tiesiogiai stebėti „Viasat Sport Baltic“ kanalu.