Šiauliuose surengto 14-ojo Lietuvos boulingo čempionato nugalėtojais tapo kaunietis Kristijonas Sergejevas (klubas „Straikas plius“) ir vilnietė Rūta Tumilevičiūtė (asociacija „Boulingo akademija“).

17-metis K. Sergejevas finale 2-0 (220:213, 214:195) nugalėjo Mindaugą Gaučį (Kauno „Jungtinis boulingo klubas“). Bronzos medalį pelnė vilnietis Dainius Žaltauskas („Boulingo akademija“).

R. Tumilevičiūtė finale 2-0 (171:155, 191:178) nugalėjo Letą Anužienę (Klaipėdos boulingo klubas). Bronzą pelnė Violeta Musteikienė (Vilniaus „Apolonas“).

K. Sergejevas ir R. Tumilevičiūtė iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos Čempionų taurės varžybose, rugsėjo pabaigoje vyksiančiose Kretoje.

Vyrų II diviziono nugalėtoju tapo Vytautas Pekarskis („Jungtinis boulingo klubas“). Sidabras ir bronza atiteko klaipėdiečiams - atitinkamai Algimantui Stonkui ir Michailui Voločkai, kuris vienintelis turnyre per vieną partiją surinko maksimalią taškų sumą - 300.

Jaunių ir senjorų įskaitose savo titulus apgynė Dovydas Dusevičius (Žirmūnų boulingo sporto klubas) ir Arvydas Musteikis (Vilniaus „Apolonas“).

Finalinis turnyras, kuriame dalyvavo 72 sportininkai, vyko atkrintamųjų kovų principu. Iš viso 2008-2009 metų sezono atrankos etapuose dalyvavo net 202 sportininkai.