0

Kaip niekada svarbią pergalę iškovojęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį kartą išliko santūrus – visi it susitarę pagrindinę komandos klaidą įvardijo – banguotą žaidimą. Likus 5 minutėms iki finalinės sirenos kauniečių žaidimas pradėjo byrėti kaip kortų namelis, o Milano „Emporio Armani“ sugebėjo patampyti nervus ne tik Lietuvos čempionams, tačiau ir sausakimšoje Kauno arenoje susirinkusiems sirgaliams.

„Pradėjome kristi taip vaikiškai“, – kas įvyko per paskutines ketvirtojo kėlinio minutes kalbėjo komandos kapitonas Paulius Jankūnas – Jie įmetė tritaškų, perėmė kamuolių ir taip sumažino skirtumą. Dėka Vytenio Lipkevičiaus paskutinėmis sekundėmis perimto kamuolio laimėjome. Aišku, galėjome protingiau sužaisti rungtynių galą ir skirtumą didesnį palikti. Bet svarbiausia – pasiekėme pergalę, nes ji mums buvo labai svarbi.“

Šiose rungtynėse P. Jankūnas aikštėje praleido 26 minutes, pelnė 6 taškus bei atkovojo net 11 kamuolių.

Lietuvos čempionai žengę didelį žingsnį Eurolygos TOP-16 etapo link kitą savaitę, gruodžio 5 dieną, susikaus su Strasbūro ekipa, kurią jau kartą sutriuškino savo aistruolių akivaizdoje – 88:64.