Antrąją vietą naudingiausių Eurolygos turnyro šeštosios savaitės žaidėjų sąraše užėmė 32 naudingumo balus surinkęs Kauno „Žalgirio“ ekipos puolėjas Paulius Jankūnas. Lietuvis nusileido tik Tel Avivo „Maccabi Elite“ ekipos krepšininkui Liorui Eliyahu, kuris surinko 42 naudingumo balus ir pasiekė šio sezono rekordą.

23 metų 207 cm ūgio Izraelio klubo krepšininkas ketvirtadienį per beveik 33 minutes į Zagrebo "Cibona" klubo krepšį įmetė 24 (dvitaškiai 10/14, tritaškiai 4/6) taškus, atkovojo 17 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas, prarado 2 kamuolius ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Maccabi Elite“ namuose iškovojo pergalę rezultatu 88:83.

Antrąją vietą su 32 naudingumo balais užėmęs P.Jankūnas rungtynėse su Atėnų "Panathinaikos" ekipa per 34 su puse minutės pelnė 21 (dvitaškiai 8/11, tritaškiai 0/1, baudos 5/7) tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 varžovų pražangas, 3 sykius suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nepaisant sėkmingo puolėjo žaidimo, „Žalgiris“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 69:80 ir Eurolygoje patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.

Trečiąją-ketvirtąją vietas pasidalijo po 27 naudingumo balus surinkę Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipos puolėjas Tiago Splitteris bei Marko Tomas iš Madrido „Real“ klubo.

Po 26 naudingumo balus surinko buvęs žalgirietis Marcusas Brownas („Maccabi Elite“) ir Sienos „Montepaschi“ atakų organizatorius Terrellas McIntyre'as.