Paskutiniame Graikijos krepšinio čempionato reguliaraus sezono susitikime Pirėjo „Olympiacos“ komanda, kuriai atstovauja Linas Kleiza, išvykoje 94:91 (22:24, 23:19, 17:17, 19:21, 13:10) po pratęsimo palaužė Atėnų „Panellinios“ krepšininkus.

25 minutes ant parketo praleidęs L. Kleiza surinko 12 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Sofoklis Schortsanitis ir Joshas Childressas įmetė po 16 taškų, Theodoros Papaloukas – 12, Milošas Teodosičius pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems Roderickas Blakney pelnė 19 taškų, Manoulis Papamakariosas – 12, Kostas Haralabidis – 10 taškų.

„Olympiacos“ (22 pergalės/4 pralaimėjimai) reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą. „Panellinios“ (15/11) liko ketvirtoje pozicijoje.