Martynas Gecevičius nuo atsarginių žaidėjų suolelio stebėjo, kaip Pirėjo „Olympiacos“ (3/3) komanda lemiamose Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės rungtynėse namuose 88:81 (24:14, 19:21, 24:23, 21:23) įveikė Stambulo „Galatasaray“ (3/3) klubą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

Turnyro ketvirtfinalyje „Olympiacos“ serijoje iki trijų pergalių susitiks su Sienos „Montepaschi“ komanda.

Po cistos šalinimo operacijos atsigaunantis M.Gecevičius mačui registruotas nebuvo.

Jau pirmajame kėlinyje dviženklę persvarą įgijęs Pirėjo klubas po didžiosios pertraukos privertė kaip reikiant pasinervinti savo gerbėjus. Trečiajame kėlinyje po Jaka Lakovičiaus tritaškio aikštės šeimininkų persvara sumažėjo iki minimumo (54:53), tačiau persverti rezultato turkų klubas taip ir nesugebėjo. Ketvirtajame kėlinyje „Olympiacos“ susigrąžino dviženklę persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:81.

Šis „Galatasaray“ ekipos pralaimėjimas reiškia, jog Eurolygos finalo ketverte Stambule nebus nei vieno turkų klubo.

„Olympiacos“: V.Spanoulis 20 (8 rez. perd.), G.Printezis 16, A.Law 14, K.Hinesas 9, R.Dorsey 8.

„Galatasaray“: L.Andričius 15, J.Lucas 13, J.Shippas ir J.Lakovičius (tritaškiai 2/7) - po 12, P.Shumpertas 11.