0

Olandijos futbolo rinktinė pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki dešimties. Antradienio vakarą Kinijos sostinėje Pekine trenerio Louiso van Gaalo auklėtiniai draugiškame susitikime rezultatu 2-0 įveikė vietos nacionalinę ekipą.

Naujuoju olandų kapitonu tapęs Robinas van Persie šiame mače darbo ėmėsi jau pirmosiomis minutėmis. Dešimtą minutę savo komandai vienuolikos metrų baudinį uždirbo vicekapitonas Arjenas Robbenas, o įvartį įmušė „Manchester United“ ekipos narys.

Po praleisto įvarčio kinų bėdos nesibaigė. Šiurkščiai žaidę šeimininkai perpildė teisėjo kantrybės taurę ir 13 minutę raudoną kortelę prieš save išvydo Qin Shengas. Pastarasis tiesiomis kojomis „įvažiavo“ į Jonathaną De Guzmaną. Laime, pastarasis traumos nepatyrė ir galėjo tęsti rungtynes.

Per likusias pirmojo kėlinio minutes kinams išlyginti rezultato nepavyko. Olandai taip pat nesugebėjo išnaudoti susikurtų progų, todėl po pirmosios rungtynių dalies svečiai pirmavo minimaliu rezultatu 1-0.

Antrajame kėlinyje apie save priminė Olandijos rinktinės kapitono raištį praradęs Wesley Sneijderis. Po keitimo aikštėje pasirodęs saugas sulaukė tikslaus A.Robbeno perdavimo, o buvęs kapitonas atliko įspūdingą smūgį kulnu, kuris baigėsi įvarčiu į Kinijos ekipos vartus.

Susitikimo pabaigoje olandai galėjo savo turimą persvarą dar labiau padidinti, bet to nepadarė ir pergalę šventė 2-0.