Solidžią persvarą iššvaistęs Sakramento „Kings“ (45/34) patyrė nesėkmę NBA Vakarų konferencijoje. Domanto Sabonio atstovaujama komanda rezultatu 105:112 (31:28, 33:17, 23:39, 18:28) nusileido Oklahomos „Thunder“ (54/25) ekipai.

Rungtynėse nutrūko ir įspūdinga D. Sabonio dvigubų dublių serija, kuri tęsėsi net 61 mačą iš eilės. Lietuvis prieš „Thunder“ surinko 8 taškus (2/7 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet taip pat 5 kartus suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

De'Aaronas Foxas „Kings“ komandai pelnė 33 taškus, o Keonas Ellisas – 26 taškus, tačiau tokių pastangų pergalei neužteko.

Įpusėjus rungtynėms Sakramento klubas pirmavo 64:45, tačiau situacija pradėjo keistis po ilgosios pertraukos. Oklahomos komanda pelnė pirmuosius šešis antrosios rungtynių pusės taškus ir toliau dominavo, o trečiojo kėlinio viduryje Jalen Williams dvitaškiu sumažino deficitą iki 2 taškų (71:69).

Po pertraukos „Kings“ pelnė devynis taškus iš eilės ir laikinai susigrąžino kontrolę, tačiau „Thunder“ pelnė paskutinius penkis ketvirčio taškus ir ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį 87:84. Vėliau Sakramento komanda varžovų nepasivijo – 105:112.

Po traumos sugrįžęs Shai Gilgeousas-Alexanderis savo komandai pelnė 40 taškų. Kanadietis dėl dešinės šlaunies sumušimo praleido šešerias iš septynerių ankstesnių komandos rungtynių, tačiau suteikė labai reikalingą postūmį mače prieš Sakramento krepšininkus.

Šiuo metu „Kings“ rikiuojasi 8-oje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Thunder“ viena pergale atsilieka nuo lyderių Minesotos „Timberwolves“.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 33 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Keonas Ellisas 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Keeganas Murray 15 (10 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 10 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 8 (13 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 40 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Luguentzas Dortas 18, Chetas Holmgrenas 15 (9 atk. kam.), Jalenas Williamsas 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Isaiah Joe 10 (4 atk. kam.).