0

Pirmadienį Anglijoje buvo sužaistas paskutinis XXVII turo „Premier“ lygos mačas. Jame vyko Londono miesto derbis tarp „West Ham“ ir „Tottenham“ klubų. Jis pasibaigė sunkia svečių „Tottenham“ pergale rezultatu 3-2.

Nuo pat pradžių aikštėje vyko greitas futbolas. „Tottenham“ klube lyderio rolės ėmėsi Garethas Bale‘as, bet jo pirmieji smūgiai buvo netikslūs.

13 mačo minutę „Tottenham“ išsiveržė į priekį. Į vartus dar kartą smūgiavo G.Bale‘as, bet šį kartą tą jis darė taikliai.

Visgi „Tottenham“ pirmavo tik 12 minučių. Scottas Parkeris baudos aikštelėje prasižengė prieš Andrew Carrollą, kuris pats ir realizavo paskirtą vienuolikos metrų baudinį.

Toliau didžiąją kėlinio dalį ilgiau kamuolį valdė „Tottenham“ klubas, bet dažnai šios komandos smūgiai skriejo pro šalį. Kėlinio pabaigoje „Tottenham“ sugebėjo pavojingai smūgiuoti į vartus, bet „West Ham“ vartininkas Jussi Jaaskelainenas žaidė puikiai.

Antrojo kėlinio pradžioje J.Jaaskelainenas ir vėl gavo darbo. Tačiau suomis sugebėjo atlaikyti du pavojingus varžovų smūgius. Nepaisant „Tottenham“ spaudimo, „West Ham“ 58 minutę išsiveržė į priekį. Po Joey O´Brieno perdavimo kamuolį puikiai suvaldė Joe Cole‘as, kuris galingu smūgiu išvedė „West Ham“ į priekį.

Visgi 76 minutę „Tottenham“ išlygino rezultatą. Po sumaišties baudos aikštelėje, kamuolį į „West Ham“ vartus įrideno saugas Gylfi Sigurdssonas, kuris į aikštę išėjo po keitimo. „West Ham“ klube pasižymėti galėjo Matthew Tayloras, bet jis, išbėgęs vienas prieš vartininką, nesugebėjo jo įveikti.

Tačiau geriausiu „West Ham“ žaidėju ir toliau išliko vartininkas. J.Jaaskelainenas iki mačo pabaigos atlaikė ir G.Bale‘o, ir Emmanuelio Adebayoro bandymus pasižymėti.

Visgi rungtynių pabaigoje suomis buvo bejėgis. G.Bale‘as atliko nepriekaištingą smūgį iš toli ir šis Velso rinktinės nario įvartis lėmė sunkią „Tottenham“ pergalę.

Po šios pergalės „Tottenham“ klubas su 51 tašku pakilo į trečią vietą, o „West Ham“ su 30 taškų nukrito į 14 poziciją.