Kauno „Žalgiris“ tik po atkaklios kovos 80:83 nusileido Stambulo „Darussafaka“ komandai. Eurolygos dvikovoje Kaune aistras labiausiai pakurstė ketvirtame kėlinyje Lukui Lekavičiui skirta penktoji pražanga ir iš karto po to areną sudrebinęs Edgaro Ulanovo dėjimas iš viršaus.

Beveik įpusėjus paskutiniam rungtynių Kaune ketvirčiui teisėjai skyrė L. Lekavičiui penktąją pražangą. Toks sprendimas gerokai papiktino ne tik trenerį Šarūną Jasikevičių, bet ir žaliai baltų sirgalius arenoje. Pastarieji pradėjo skanduoti „F... you referee“ ir švilpti, taip demonstruodami nepritarimą.

Jau kitoje atakoje Brockas Motumas perėmė kamuolį ir ketino pelnyti lengvus taškus, tačiau jo metimą blokavo varžovų aukštaūgis. Laimei, komandos draugą pasaugojo E. Ulanovas – galingai pašokęs puolėjas triuškinamai įgrūdo kamuolį iš viršaus, priversdamas ošti iš malonumo visą „Žalgirio“ areną.