Nugalėtojos titulą ginanti 30-metė italė Francesca Schiavone (5-oji pasaulio raketė) ateko į atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalį.

Italijos tenisininkės varžovė trečiajame rate kine Shuai Peng (25) penktadienį dėl sveikatos problemų pasitraukė iš kovos antrajame sete, pirmaudama 2:1. Pirmąjį setą F. Schiavone laimėjo 6:3.

F. Schiavone aštuntfinalyje susitiks su dešimtąja pasaulio rakete serbe Jelena Jankovič, kuri penktadienį 6:2, 6:2 nugalėjo amerikietę Bethanie Mattek-Sands (34).

J. Jankovič (Eltos nuotr.)J. Jankovič (Eltos nuotr.)

Praėjusių metų šių varžybų finalininkė australė Samantha Stosur (6) trečiajame rate 4:6, 6:1, 3:6 pralaimėjo argentinietei Giselai Dulko (51).

Vyrų vienetų varžybų trečiajame rate septintoji pasaulio raketė ispanas Davidas Ferreras be vargo 6:1, 6:1, 6:3 nugalėjo ukrainietį Sergejų Stachovskį (36).

D. Ferreras (Eltos nuotr.)D. Ferreras (Eltos nuotr.)