Pirmą kartą olimpinių žaidynių istorijoje moterų slidinėjimo komandinio sprinto varžybose triumfavo Norvegijos sportininkės.

Trečiadienį Sočio olimpiados finale Marit Bjoergen ir Ingvild Fluqstag Oestberg sugaišo 16 minučių 4,05 sekundės ir net 9,09 sekundės aplenkė antroje vietoje likusias Suomijos slidininkes, kurios šioje olimpiadoje jau džiaugėsi sidabru estafetės varžybose.

Ketvirtoje olimpiadoje dalyvaujanti 33-jų metų M.Bjoergen, kuri 2010 metaisVankuveryje iškovojo tris aukso medalius, Sočyje taip pat laimėjo auksą skiatlono varžybose, o 23-jų I.F.Oestberg tapo šių žaidynių vicečempione asmeninėse sprinto lenktynėse.

Bronzos medaliai atiteko Vankuverio vicečempionėms Švedijos sportininkėms.

Olimpinių čempionių titulus gynusios vokietis liko ketvirtos, o pasaulio čempionate staigmeną pateikusios ir čempionėmis tapusios amerikietės Sočyje tenkinosi tik aštuntąja pozicija:

1. Norvegija (Marit Bjoergen/Ingvild Fluqstag Oestberg) 16 min. 04,05 sek.