0

Nacionalinės ledo ritulio lygos I divizione prasidėjo antrojo rato kovos. Šeštąją iš eilės pergalę iškovojo Vakarų konferencijoje žengianti Klaipėdos “Baltija„, kuri nugalėjo “Klaipėdos “Torą“, praneša hockey.lt.

Šeštoji Klaipėdos “Baltijos" pergalė iš eilės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje antrąjį ratą pradėjo lyderis ir autsaideris. Pirmojoje vietoje žengianti Klaipėdos „Baltija“ rezultatu 7:2 (3:0, 2:2, 2:0) nugalėjo Klaipėdos „Torą“.

„Toras“ ilgai neleido varžovams pralaužti savo vartų gynybos, tačiau pirmojo kėlinio viduryje teko kaipituliuoti. Vėliau į savo vartus gavę dar du įvarčius, „Toro“ ledo ritulininkai pirmojo kėlinio pabaigą praleido gynyboje.

Antrajame kėlinyje pelnę 4 įvartį, baltijiečiai atsipalaidavo ir buvo nubausti. Du kartus kiekybinę persvarą išnaudoję varžovai sumažino skirtumą iki 2:4 ir intriga grįžo. Tiesa, kėlinio pabaigoje „Baltija“ susigrąžino saugesnį atstumą nuo varžovų – 5:2.

Trečiajame kėlinyje „Baltija“ padidino skirtumą iki 4 įvarčių ir spaudė varžovus jų aikštės pusėje visą kėlinį. Rungtynių pabaigoje pelniusi dar įvartį, „Baltija“ pratęsė laimėtų rungtynių seriją iki šešių.

„Toras“ – Baltija“ 2:7 (0:3, 2:2, 0:2). „Toras“: E.Pavliukovas, S.Jakuta po 1 įvartį. „Baltija“: A.Novikas, M.Ušakovas po 2, V.Tertelis, V.Strazdas, J.Novikovas po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Velniai“ kabinasi į antrąją konferencijos vietą

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Kauno „Velniai“ be didesnio vargo 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) įveikė Kauno „Crazy puck“ komandą ir sugrįžo į kovą dėl antrosios konferencijos vietos.

„Velniai“ nuo pirmojo kėlinio pradžios įrodinėjo savo pranašumą ir didesnio pasipriešinimo nesutiko. Pelnę tris įvarčius be atsako per pirmąsias 20 minučių, „Velniai“ atsipalaidavo ir leido varžovams pelnyti vienintelį įvartį.

Iškovoję ketvirtą pergalę šeštose rungtynėse „Velniai“ pavijo antrojoje vietoje žengiančią Elektrėnų „Strangers SC“ komandą.

„Velniai“ – „Crazy puck“ 8:1 (3:0, 2:1, 3:0). „Velniai“: D.Rudminas, R.Lukoševičius, D.Žiūkas po 2, D.Fankinas, J.MIklaševičius po 1 įvartį. „Crazy puck“: K.Plungė 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              5  5 0 0 0  57:6   15

2. Elektrėnų „Strangers SC“     5  4 0 0 1  34:22  12

3. Kauno „Velniai“              6  4 0 0 2  43:24  12

4. Jonavos „Week on Wings“      5  1 0 0 4  16:34   3

5. Kauno „Monstrai“             5  1 0 0 4  18:50   3

6. Kauno „Crazy puck“           6  1 0 0 5  14:46   3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.