Nacionalinėje ledo ritulio lygoje vienas atkakliausių rungtynių sužaidė Elektrėnų „ESSM/Energija“, kuri aukščiausiojo diviziono rungtynėse retai kada sutikdavusi pasipriešinimą, Elektrėnų derbyje po didžiulių pastangų 6:3 (2:0, 1:2, 3:1) įveikė Elektrėnų ESC komandą.

Pirmasis kėlinys „ESSM/Energijai“ nieko bloga nežadėjo. Įprastu ritmu rungtyniavę čempionato lyderiai pelnė 2 įvarčius ir ramiai išėjo ilsėtis. Antrajame kėlinyje ESC pademonstravo, jog ir labiau patyrę žaidėjai dar turi parako. Žaidžiantis treneris Andrejus Simankovas kartu Dariumi Virbicku per 49 sekundes suorganizavo du įvarčius ir sušvelnino skirtumą iki 2:3.

Abi komandos ilgai žygiavo greta, kol daugiau jėgų rungtynių pabaigoje išsaugojusi „ESSM/Energija“ ėmė tolti ir iškovojo jau 10 pergalę iš eilės. ESC komandai čempionate liko vienerios rungtynės su Rygos „Cetra“ (Latvija), kuriose spręsis antrosios reguliariojo čempionato vietos likimas.

ESC – „ESSM/Energija“ 3:6 (0:2, 2:1, 1:3). ESC: D,Virbickas, A.Simankovas, D.Kazlauskas po 1 įvartį. „ESSM/Energija“: K.Kubilius 2, L.Rimkus, D.Kulevičius, I.Zagretdinovas, J.Steponaitis po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „ESSM/Energija“   10 10 0 0 0  76:23  30

2. Rygos „Cetra“               12  6 1 1 4  47:46  21

3. Elektrėnų ESC               14  7 0 0 7  78:77  21

4. Kėdainių LRK                14  5 2 1 6  63:63  20

5. Kaliningrado „Delovaja rus“ 12  3 1 1 7  64:74  12

6. Vilniaus VNA                12  1 0 1 9  46:91   7

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.