Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate, aukščiausiame divizione ir toliau be praradimų ryngtyniauja Elektrėnų klubas, iškovojęs aštuntąją pergalę iš eilės. Panašia, septynerių pergalių serija, gali pasigirti Kauno “Bizonai", pirmaujantys I diviziono Centro konferencijoje, praneša hockey.lt.

Elektrėnų derbyje „ESSM/Energija“ nugalėjo ESC

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono rungtynėse Elektrėnų „ESSM/Energija“ derbyje rezultatu 10:5 (3:1, 5:2, 2:2) nugalėjo nukraujavusią Elektrėnų ESC komandą ir iškovojo jau aštuntąją pergalę iš eilės.

Vos aštuoniese žaidę ESC ledo ritulininkai didvyriškai gynėsi nuo gerokai pajėgesnių varžovų atakų. Nors buvo galima tikėtis skambaus sutriuškinimo, „ESSM/Energija“ draugų iš Elektrėnų per daug neskriaudė.

Paskutiniajame kėlinuke ESC sugebėjo su varžovais sužaisti lygiosiomis, tačiau nugalėtojai per daug ir nebesistengė. „ESSM/Energijai“ betrūksta 7 taškų likusiose septyneriose rungtynėse iki reguliariojo sezono nugalėtojų titulo.

ESC – „ESSM/Energija“ 5:10 (1:3, 2:5, 2:2). ESC: Š.Suchamilinas 2, M.Lomakinas, P.Kareckas, D.Kazlauskas po 1 įvartį. „ESSM/Energija“: I.Zagretdinovas, A.Bendžius po 2, K.Kubilius, A.Burakovas, D.Vitė, V.Jagelavičius, Š.Kuliešius, D.Kulevičius po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Week on wings“ tik po pratęsimo palaužė „Crazy puck“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje Jonavos „Week on wings“ klubas rezultatu 6:5 (1:1, 3:1, 1:3, 1:0) palaužė Kauno „Crazy puck“ komandą ir turnyrinėje lentelėje šoko iš paskutiniosios į penktąją vietą.

Intriguojančiose rungtynėse Jonavos komanda pirmoji antrajame kėlinyje įgijo dviejų persvarą, kurią iššvaistė paskutiniajame kėlinuke, kai jau „Crazy puck“ komanda diktavo sąlygas.

Per pratęsimą žaidžiant keturi prieš keturis laimė šypsojosi „Wek on wings“ komandai, kuri pelnė lemiamą rungtynių įvartį.

„Week on wings“ - „Crazy puck“ 6:5 (1:1, 3:1, 1:3, 1:0). „Week on wings“: D.Tumenas, E.Kotvickis po 2, S.Nekrošius, R.Rudžianskas po 1 įvartį. „Crazy puck“: A.Domarkas 3, A.Varnas, M.Gobikas po 1 įvartį.

„Bizonai“ užtikrintai žygiuoja finalo ketverto link

Kauno „Bizonai“ ir toliau nesustabdomai žingsniuoja Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono finalo ketverto link. Komanda iškovojo jau 7 pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 11:2 (3:0, 4:1, 4:1) patiesę Kauno „Velnius“.

Intrigos dvikovoje nebeliko jau pirmajame kėlinyje, kuriame „Bizonai“ pelnė 3 įvarčius be atsako.

Ir kituose dviejuose kėliniuose „Bizonų“ persvara siekė tris įvarčius ir klubas iškovojo užtikrintą pergalę, pelnęs 11 įvarčių – tiek kiek vidutiniškai pelno šiame sezone.

„Bizonams“ beliko vienas rimtesnis mačas dėl pirmosios konferencijos, suteikiančios teisę žaisti I diviziono finalo ketverte – su Elektrėnų „Strangers SC“.

„Bizonai“ – „Velniai“ 11:2 (3:0, 4:1, 4:1). „Bizonai“: A.Petraitis 3, G.Šabūnas, M.Starkovas,A.Filinas po 2, T.Budrauskas, V.Sakalauskas po 1 įvartį. „Velniai“: G.Šeputis, G.Nazarovas po 1 įvartį.

Dar vienas sutriuškinimas Centro konferencijoje

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje ir toliau tik per žingsnį nuo lyderių Kauno „Bizonų“ atsilieka Elektrėnų „Strangers SC“, kuri rezultatu 15:5 (4:2, 5:2, 6:1) susidorojo su Kauno „Crazy puck“ komanda.

Elektrėnų klubas buksavo tik pirmajame kėlinyje, vėliau labiau patyrusių elektrėniškių pranašumas abejonių nekėlė. „Strangers SC“ praktiškai užsitikrino teisę žaisti atkrintamosiose varžybose dėl galimybės kautis I diviziono finalo ketverte. Ją garantuoja antroji konferencijos vieta. Pirmoji konferencijos vieta į finalo ketvertą pateks tiesiogiai.

„Strangers SC“ – „Crazy puck“ 15:5 (4:2, 5:2, 6:1). „Strangers SC“: M.Stančiauskas, D.Kreivėnas po 4, A.Rimkus, R.Ramaška, T.Kulevičius po 2, V.Janušauskas 1 įvartis. „Crazy puck“: V.Gervė 4, M.Pranckietis 1 įvartis.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              7  7 0 0 0  80:11  21

2. Elektrėnų „Strangers SC“     7  6 0 0 1  61:30  18

3. Kauno „Velniai“              7  4 0 0 3  45:35  12

4. Jonavos „Week on Wings“      7  1 1 0 5  25:51   5

5. Kauno „Monstrai“             7  1 0 1 5  26:68   4

6. Kauno „Crazy puck“           7  1 0 0 6  19:61   3

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.