Antrąją nesėkmę ketvirtosiose Smscredit.lt-Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse patyrė Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkai, išvykoje 76:89 (16:14, 19:20, 20:24, 21:31) nusileidę Kauno „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ ekipai.

Kaip ir mače su Kauno „LKKA-Atletu“, vilniečiams vėl nepadėjo dėl asmeninių aplinkybių nerungtyniavęs puolėjas Žydrūnas Stankus. Kito savaitgalio susitikimuose veteranas jau dalyvaus.

Pirmajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Nežymiai, tačiau kurį laiko pirmavo P.Semaškos (7 tšk.) vedama „Perlo-MRU“ komanda, kuri po dešimties minučių pirmavo 16:14. Antrojo kėlinuko pradžioje sostinės krepšininkams pavyko šiek tiek atitolti. Po T.Padegimo ir M.Kazono tritaškių „Perlo-MRU“

persvara siekė jau šešis taškus – 26:20. Vis dėlto pranašumu M.Sakalausko auklėtiniai džiaugėsi neilgai – „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ žaibiškai išlygino rezultatą (30:30). Sunkią akimirką klubą į priekį patempė dėjimu krepšį sudrebinęs K.Brusokas ir tritaškį pridėjęs G.Vileita. Po dviejų kėlinių „Perlas-MRU“ pirmavo rezultatu 35:34.

Po pertraukos „Perlas-MRU“ įsibėgėjo labai vangiai. Tuo pasinaudoję „Žalgirio-Sabonio krepšinio centro“ žaidėjai nieko nelaukę persvėrė rezultatą – 37:41. Tiesa, čia pat sekė penki iš eilės G.Vileitos taškai ir svarstyklės vėl persisvėrė į kitą pusę – 42:41. Kauniečiai vėl bandė atitrūkti (50:56), bet čia pat dar penkis taškus pridėjo įsisiautėjęs G.Vileita – 55:56. Prieš lemiamą mačo dalį „Perlas-MRU“ atsiliko 55:58. Ketvirtąjį ketvirtį sostinės komanda pradėjo nesėkmingai. Per dvi minutes šeimininkai pabėgo septyniais taškais – 58:65. Išgelbėti klubą bandė žaidžiantysis treneris G.Vileita, kurio pastangomis skirtumas sumažėjo iki keturių – 70:74. Vis dėlto vieno jo pastangų nepakako. „Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“ nutolo nebe pavejamai ir šventė pergalę.

„Perlas-MRU“: G.Vileita 25 (5 rez. perd.), P.Semaška 13 (7 rez. perd., 8 kl.), T.Padegimas 12 (6 atk. kam.), K.Brusokas 10, M.Virbalas 9 (8 atk. kam.), M.Kazonas 7.

„Žalgiris-Sabonio krepšinio centras“: T.Jogėla 21 (7 atk. kam.), R.Jakštas 17 (6 atk. kam.), R.Simanavičius 12 (6 atk. kam.), M.Grigonis 11, V.Kariniauskas 10 (6 atk. kam.).