Trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ (2-1) klubas, kuris rungtynėse svečiuose - 82:76 (24:17, 13:13, 13:28, 32:18) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ (1-5) krepšininkus.

Mačo pradžioje „Nevėžis“ greitai išsiveržė į priekį – 10:4. Šeimininkų ekipa netrukus išlygino rezultatą – 10:10. Į varžovų bandymus užpulti krepšį Kėdainių klubas atsakė S.Buterlevičiaus bei V.Dilio tritaškių fiesta – 21:14. Tokią persvarą „Nevėžis“ išlaikė ir po pirmojo kėlinio – 24:17.

Sužaidus tris minutes antrajame ketvirtyje, R.Jakštas tritaškiu metimu sukrovė „Nevėžiui“ dviženklę persvarą – 29:19. Septyni „Dzūkijos“ legionieriaus J.Lewiso taškai sugrąžino intrigą mače – 29:28. Kėlinio pabaigoje G.Leonavičiaus auklėtiniai spurtavo ir susigrąžino septynių taškų persvarą – 37:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje Alytaus ekipa pradėjo tirpdyti „Nevėžio“ pranašumą – 37:34, 42:39. Kėdainiečių bėdos nesibaigė ir spurtavę – 7:0 „Dzūkijos“ krepšininkai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį – 42:46. Susikrovę pranašumą, šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš rankų iki pat ketvirčio pabaigos – 50:58.

Lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pradėjo keletą kartų suklysdamas gynyboje – 52:64. Tiesa, įpusėjus kėliniui, G.Leonavičiaus ir A.Šikšniaus pastangomis Kėdainių ekipa pradėjo vytis varžovus – 68:73. Netrukus du baudos metimus pataikęs V.Dabkus išlygino rezultatą – 76:76. „Nevėžis“ nesustojo ir po V.Dilio tritaškio bei po to sekusių baudų metimo serijos išplėšė pergalę atkakliame mače – 82:76.

Rezultatyviausiai Kėdainių „Nevėžio“ klubo gretose rungtyniavo Vilmantas Dilys, surinkęs 25 taškus (9 atk. kam.), 17 – pridėjo Gintaras Leonavičius, 13 – Valdas Dabkus (7 atk. kam.).

Varžovų ekipoje išsiskyrė Darius Gvezdauskas, pelnęs 20 taškų, 18 – įmėtė James Lewisas (7 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Nevėžio“ klubas žais sekmadienį nuo 16 val. LKL pirmenybių mače namuose su Prienų „TonyBet“ komanda.