Lyderių duetas atvedė Bruklino „Nets“ į pergalę ir iškovojo bilietą į NBA atkirntamąsias. Bruklino ekipa namuose 115:108 (40:20, 17:23, 28:30, 30:35) pranoko Klivlando „Cavaliers“ komandą ir Rytuose užsitikrino septintąją vietą.

Tai reiškia, kad Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių „Nets“ kausis su Bostono „Celtics“.

Na, o „Cavaliers“ sezonas dar nėra baigtas. Jie dėl šanso pakliūti į atkrintamąsias, kadangi žais su Atlantos „Hawks“ ir Šarlotės „Hornets“ įkrintamųjų serijos pralaimėtojais.

Šio vakaro mače Bruklino ekipa puikiai pradėjo rungtynes. Jie iškart įgijo dviženklį pranašumą, o netrukus skirtumas ūgtelėjo, kai po kelių minučių atkarpos 13:3 šeimininkai jau buvo priekyje 40:20.

Vėliau „Cavaliers“ priartėjo, bet po pertraukos „Nets“ vėl šovė į priekį ir pirmago saugesne persvara (81:64).

Ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ kilo į lemiamą šturmą ir mačui artėjant prie pabaigos priartėjo iki 101:107, bet Bruklino ekipa sumetė baudų metimus ir įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams Kylie Irvingas nugalėtojams surinko 34 taškus ir atliko 12 rezultatyvius perdavimus. Kevinas Durantas įmetė 25 taškus, atkovojo penkis kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Dariusas Garlandas surinko 35 taškus, Kevino Love'o sąskaitoje – 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

„Cavaliers“ vertėsi be pagrindinio centro Jarretto Alleno, kuris vis dar negalėjo padėti komandai dėl lūžusio piršto.

„Nets“: Kyrie Irvingas 34 (12 rez. perd.), Kevinas Durantas 25  (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Bruce'as Brownas 18 (9 atk. kam., 8 rez. perd), Andre Drummondas 16 (8 atk. kam.), Nicolasas Claxtonas 13.

.„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 34, Evanas Mobley 19 (7 atk. kam.), Kevinas Love'as 14 (13 atk. kam.), Lauri Markkanenas 13, Carisas LeVertas 12.