Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Bruklino „Nets“ (4/3) ekipa. Steve‘o Nasho auklėtiniai namie 117:91 (28:25, 36:24, 32:25, 21:17) nepasigailėjo Detroito „Pistons“ (1/5) klubo.

Anksti pabėgę „Nets“ pergalę pasiėmė be didelių nesklandumų – jau į ilgąją pertrauką buvo išsineštas 15 taškų pranašumas (64:49), kuris vėliau tik augo.

Anksčiau laiko rungtynės baigėsi Kevinui Durantui, kuris dar trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas už grubų stūmimą į Kelly Olynyko, kuris taip pat yra žinomas dėl nešvaraus žaidimo.

Jam tai nėra pirmas incidentas, kuriame nepavyko suvaldyti emocijų – dar praėjusiame mače K.Durantas sviedė kamuolį į tribūnas, taip užsidirbdamas baudą.

Tuo tarpu Jamesas Hardenas surinko trigubą dublį – 29 minutės, 18 taškų (2/2 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 2/3 baudų metimų), 10 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų, 5 klaidos ir nė vienos pražangos.

„Nets“ triuškinančiai laimėjo kovą dėl kamuolių (41:29), o tritaškius laidė pavydėtinu 52 procentų taiklumu (13/25). Svečiai tokio pataikymo nepasiekė net „iš žaidimo“ – 32/79, 41 procentas.

„Pistons“: Cory Josephas 13, Joshas Jacksonas 12 (5 atk. kam.), Jerami Grantas 11 (5/15 metimų, 4 atk. kam., 4 klaidos), Saddiqas Bey‘us (6 rez. perd.) ir Kelly Olynykas po 9.

„Nets“: Kevinas Durantas 23 (5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 18 (10 atk. kam., 12 rez. perd., 5 klaidos), LaMarcusas Aldridge‘as 16 (7/8 dvitaškių), DeAndre Bembry 15 (7 atk. kam.), Joe Harrisas 12.