Sekmadienį sensacingą pralaimėjimą Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse patyrė Paryžiaus „Saint-Germain“ (60 tšk.) ekipa, kuri namuose 1:2 pralaimėjo vos 18-ą vietą turnyrinėje lentelėje žengenčiai „Nantes“ (27 tšk.) ekipai.

42-ą minutę PSG į priekį išvedė puikaus komandos draugo baudos aikštelėje sulaukęs Julianas Draxleris, tačiau 59-ą minutę po PSG žaidėjų klaidos savojoje aikštės pusėje Randalas Kolo smūgiu iš baudos aikštelės išlygino rezultatą.

62-ą minutę Angelį Di Maria pakeitė Leandro Paredesas, o iš aikštės išimtą futbolininką į rūbinę palydėjo pats treneris Mauricio Pochettino. Remiantis „RMC Sport“ informacija, argentinietis turėjo rimtų asmeninių problemų, o dar prieš keitimą prie M.Pochettino atėjo klubo sporto direktorius Leonardo Araujo ir trumpai šnektelėjo.

71-ą minutę „Nantes“ surengė įspūdingą ataką: vartininkas atliko tolimą perdavimą, po kurio R.Kolo greičiausiai už visus pasivijo kamuolį bei atliko tobulą perdavimą Mosesui Simonui, kuris vienu lietimu nukreipė kamuolį į PSG vartus.

Paskutinį kartą PSG „Nantes“ ekipai buvo pralaimėjusi 2019 m. balandžio 17-ą, kai nusileido jiems rezultatu 2:3. Po tų rungtynių PSG buvo šventusi tris pergales iš eilės (2:0, 2:1 ir 3:0).