Šeštadienį įvyko penkerios Latvijos futbolo pirmenybių septintojo turo rungtynės, kuriose buvo įmušti devyni įvarčiai. Trijų įvarčių autoriais tapo lietuviai.

Penktąją vietą dešimties komandų turnyre užimantis keturių lietuvių Liepojos „Metalurgs" (9 tšk.) klubas mačą namuose su antrojoje pozicijoje esančia Mindaugo Kalono Rygos „Riga" (16 tšk.) baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Po visą mačą žaidusio M. Kalono (14 min.) įvarčio svečiai pirmavo, tačiau netrukus (19 min.) rezultatą išlygino R. Beniušis.

Antrajame kėlinyje įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė latvis Gintas Freimanis (78 min.), tačiau Artūrui Rimkevičiui (90+1 min.) pavyko rezultatą išlyginti.

Šeštadienio mačą komandos baigė nepilnų sudėčių. „Metalurgs" gretose po dviejų (34 ir 39 min.) įspėjimų iš aikštės buvo pašalintas Darius Miceika, o svečių komanda nuo 37-os minutės žaidė be Jevgenijaus Novikovo.

Įspėtas (43 min.) buvo ir iki 78-os minutės rungtyniavęs R. Beniušis.

Visas rungtynes Liepojos vienuolikėje žaidė Tomas Tamošauskas, o A. Rimkevičius aikštėje pasirodė 70-ą minutę.

Dviejų lietuvių Rėzeknės „Blazma" mačą namuose su Valerijaus Mižigurskio Ventspilio „Vindava" baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Aikštės šeimininkų gretose visas rungtynes žaidė Darus Regelskis, o Marius Bezykornovas rungtyniavo iki 72-os minutės. V. Mižigurskį 62-ą minutę aikštėje pakeitė Romanas Bespalovas.

Dešimties ekipų turnyro lyderis bei čempiono titulą ginantis „Ventspils" klubas, kuriame nebuvo registruotas Darius Žutautas, mačą savo aikštėje su autsaidere Rygos „JFK Olimps-ASK" ekipa baigė be įvarčių 0:0.

36-ą minutę Vitas Rimkus nesugebėjo realizuoti į svečių vartus paskirtą 11 m baudinį.

Kituose šeštadienio mačuose Rygos "Skonto" 0:3 pralaimėjo Daugpilio „Dinaburg" klubui, o Daugpilio „Daugavos" ir „Jūrmalos" mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Rygos „JFK Olimps-ASK"    8  1  2  5   6:13   5

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 6 įvarčiai - Vitas Rimkus („Ventspils").