Jonas Valančiūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-23) komanda patyrė nesėkmę. Rezultatu 102:111 (34:26, 18:20, 21:39, 29:26) jie nusileido Minesotos „Timberwolves“ (25-25) krepšininkams.

Lietuvis aikštelėje per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit.) ir atkovojo 12 kamuolių. Rezultatyviausiai J. Valančiūno komandoje pasirodė  C.J. McCollumas. Per 34 minutes jis taikliai sumetė 25 taškus, taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Mače į aikštelę taip pat ir vėl išbėgo Brandonas Ingramas, kuris du mėnesius nerungtyniavo dėl traumos.

Nors po pirmosios rungtynių pusės „Pelicans“ dar turėjo šešių taškų persvarą, tačiau mačą iš rankų jie paleido trečiajame kėlinyje. Minesotos krepšininkai trečiajame ketvirtyje sumetė beveik dvigubai daugiau taškų (21:39) ir į priekį išsiveržė dviženkliu taškų skaičiumi.

Tai jau šeštoji Naujojo Orleano ekipos nesėkmė iš eilės.

Laimėjusių pusėje geriausiai pasirodė Anthony Edwardsas. Per 37 minutes jis sumetė 37 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Prie pergalės dvigubu dubliu prisidėjo ir Rudy Gobertas pelnydamas 17 taškų ir atkovodamas 12 kamuolių.

Šiuo metu Naujojo Orleano komanda yra ketvirtoje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Timberwolves“ rikiuojasi devintoje.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 25 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 15 (6/7 dvit., 1/2 trit., 12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Devonte Grahamas 12, Willy Hernangomezas 8 (3 atk. kam.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 37 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), D’Angelo Russellas 19 (5 rez. perd.), Rudy Gobertas 17 (12 atk. kam., 3 rez. perd.), Kyle’as Andersonas 10 (3 atk. kam., 7 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 10.