Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė Stambulo „Fenerbahce“ (1/0) krepšininkai.

Jie namuose 61:57 (18:15, 10:11, 17:11, 16:20) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (0/1) komandą.

Turkai rungtynes pradėjo atkarpa 14:0, tačiau tai negarantavo lengvos pergalės. Netrukus svečiai ėmė naikinti deficitą ir dar tame pačiame pirmajame kėlinyje jį aptirpdė iki 3 taškų (16:13).

Po didžiosios pertraukos Stambulo krepšininkai vėl mėgino atsiplėšti ir susigrąžino dviženklį pranašumą (45:35).

Tik susitikimo pabaigoje serbai vėl ėmė vytis oponentus ir atkūrė intrigą, kai Nikolos Ivanovičiaus tritaškis mažino atsilikimą iki 3 taškų (60:57).

Galutinai tašką rungtynėse padėjo Nando De Colo taiklus baudos metimas ir perimtas Pierria Henry kamuolys (61:57).

„Fenerbahce“: Dyshawnas Pierre‘as 13 (4/6 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), Janas Vesely ir Devinas Bookeris (9 atk. kam.) po 8, Nando De Colo ir Achille Polonara po 7.

„Crvena Zvezda“: Nikola Ivanovičius 16 (2/4 dvit., 3/8 trit., 3/3 baud., 6 rez. perd.), Nate‘as Woltersas ir Nikola Kaliničius (9 atk. kam., 6 kld.) po 9, Ognjenas Kuzmičius 8.