Triuškinantį pralaimėjimą patyrė Čikagos „Bulls“ (17/10) krepšininkai, kurie pralaimėjo jau antras rungtynes iš eilės.„Buliai“ išvykoje 92:118 (25:39, 27:26, 18:21, 22:32) nepasipriešino Majamio „Heat“ (16/11) komandai, pasiekusiai antrąją pergalę paeiliui.

Jau rungtynių pradžioje aikštės šeimininkai netruko susikrauti dviženklio pranašumo (6:18).

Bėgant laikui praraja tarp ekipų tik didėjo ir antrajame kėlinyje pasiekė 17 taškų žymą (38:55).

Po didžiosios pertraukos ženkliai pagerinti žaidimo Čikagos komandai nepavyko, tad skirtumas ir toliau laikėsi (65:84), o galiausiai taškas buvo padėtas lemiamo ketvirčio metu.

Jo pradžioje Majamio krepšininkai spurtavo 8:0 ir tapo nebepavejami (73:98), o rungtynes saulėtojo miesto klubas laimėjo rezultatu 92:118.

Šiose rungtynėse „Bulls“ klubui negalėjo padėti net 7 krepšininkai, kurie įtraukti į koronaviruso protokolą. Tai yra Ayo Dosunmu, Stanley Johnsonas, DeMaras DeRozanas, Mattas Thomasas, Coby White‘as, Javonte Greenas ir Derrickas Jonesas Jr.

Tuo tarpu Majamio ekipa vertėsi be traumuotų Jimmy Butlerio ir Bamo Adebayo.

Priminsime, kad Čikagos klubo vadovu dirba lietuvis Artūras Karnišovas.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 33 (4/9 dvit., 7/11 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam.), Lonzo Ballas 15 (4/12 trit., 5 kld.), Troy Brownas Jr. ir Nikola Vučevičius (3/15 met., 8 atk. kam.) po 10, Alexas Caruso, Alfonso McKinnie ir Devonas Dotsonas po 6.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 26 (4/4 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), Dewayne‘as Dedmonas 20 (12 atk. kam.), Tyleris Herro 17, Kyle‘as Lowry 16 (4/5 trit., 14 rez. perd.), KZ Okpala 10, Maxas Strusas 9, P.J. Tuckeris (11 atk. kam.) ir Gabe‘as Vincentas (8 rez. perd., 4 per. kam.) po 8.