Klaipėdos "Neptūnas" Europos taurės turnyro starte garbingai priešinosi ir net beveik pusę rungtynių pirmavo prieš vieną tituluočiausių, gilias tradicijas turinčių ir šiemet itin pajėgių žaidėjų prisiviliojusią Stambulo "Galatasaray" ekipą, tačiau milijonieriai iš Turkijos tik paskutinėmis sekundėmis įveikė klaipėdiečius rezultatu 94:90.

Pirmasis kėlinys neptūniečiams klostėsi sėkmingai: po dviejų Donato Zavacko tritaškių ir Martyno Mažeikos dvitaškio neptūniečiai išsiveržė į priekį - 14:11, o dar po kelių akimirkų „Neptūno“ legionierius Travis Baderis tolimu šūviu padidino pranašumą iki 5 taškų - 21:16.

Antrojo kėlinio viduryje po 7 iš eilės Daniel‘io Ewing‘o taškų „Neptūno“ pranašumas išaugo iki 8 taškų - 33:25. Visgi patyrę „Galatasaray“ žaidėjai iki didžiosios pertraukos sugebėjo pasivyti neptūniečius ir minimalia persvara persverti rezultatą savo naudai – 38:37.

Nepraėjus nė dviems trečiojo kėlinio minutėms, po kelių neptūniečių klaidų, svečiai atitolo 8 taškais – 49:41. Klaipėdiečiai dar buvo priartėję iki 4 taškų - 47:51, 49:53, tačiau prieš ketvirtą kėlinį turkai vėl šiek tiek atitolo – 67:59.

Ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo galingai – sužaidė atkarpą 5:0 ir priartėjo per vieną tolimą metimą - 64:67. Dar po kelių akimirkų komandas skyrė tik 2 taškai - 68:70.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 min. 30 sek. po Martyno Mažeikos metimo iš po krepšio ir Traviso Baderio tolimo šūvio komandas skyrė tik 1 taškas – 80:81.

Iki rungtynių pabaigos likus 50 sek. po Mindaugo Girdžiūno dvitaškio komandas skyrė tik 1 taškas - 86:87, tačiau jau kitoje atakoje "Galatasaray" žaidėjas Caleb'as Green'as pataikė tritaškį - 90:86. Klaipėdiečiai dar bandė gelbėtis, tačiau jau pritrūko sėkmės ir laiko.

Klaipėdiečiams po 17 taškų pelnė Travisas Baderis ir Martynas Mažeika, 15 – Donatas Zavackas, 11 – Girdžiūnas, 9 – Danielis Ewingas, 8 – Grantas Harvey. Turkų ekipoje išsiskyrė Errickas McCollumsa su 32 taškais.