Klaipėdos „Neptūno“ (4/1) komanda papildė pergalių sąskaitą „Betsafe–LKL“ čempionate ir namuose 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) užtikrintai nugalėjo Prienų „Skycop“ (2/3) klubą.

Prienų komanda progų pirmauti gavo tik mačo pradžioje, o vėliau į priekį pabėgęs bei puikų trečią ketvirtį sužaidę klaipėdiečiai susikūrė tvirtus pamatus pergalei.

Rungtynių pradžioje Martyno Gecevičiaus tolimi metimai ir komandos draugų pagalba leido „Skycop“ atitrūkti 12:4. Nors „Neptūnas“ vis bandė panaikinti deficitą, rezultatą persverti pavyko tik po atkarpos 9:0 antrajame kėlinyje – 23:21.

Į svečių tritaškius atsakydavo Tomas Delininkaitis, varžovų pražangas klaipėdiečiai taip pat išnaudojo bei tik Osvaldo Olisevičiaus tolimas šūvis sušvelnino rezultatą prieš ilgąją pertrauką – 37:43.

Po pertraukėlės „Neptūnas“ suvaržė varžovų puolimą, kas leido atitolti jau triuškinančiu skirtumu (68:43), o paskutinės 10 minučių, nepaisant dar keturių „Skycop“ tolimų metimų, situacijos nebepakeitė.