44
Klaipėdos „Neptūnas“ – Alytaus „Dzūkija“ 98:58 (nuotr. Fotodiena/Mato Baranausko)

Šeštąją pergalę „Betsafe-LKL“ iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ ekipa.

44

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 98:58 nesunkiai susidorojo su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai (6:6), tačiau tada sekė „Neptūno“ spurtas 13:2, po kurio šeimininkai įgavo dviženklį pranašumą (19:8). Antrajame kėlinyje po R. Seibučio tritaškio klaipėdiečių persvara pasiekė rekordinę ribą. Likusioje ketvirčio dalyje žaidimas apsilygino, tačiau „Neptūnas“ išlaikė solidų pranašumą – 44:30.

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir prieš ketvirtąjį kėlinį triuškino „Dzūkijos“ komandą (72:40). Likusios 10 minučių situacijos nepakeitė ir triuškinamą pergalę šventė uostamiesčio krepšininkai – 98:58.