27
Nenadas Čanakas  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

KMT turnyre Kauno „Žalgiris“ apgynė čempionės titulą, kai finale 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14) nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“, kuriam atiteko sidabras.

27

Citadele KMT taurę „Žalgiris“ laimėjo penktą kartą iš eilės ir septintą kartą istorijoje, tuo tarpu panevėžiečiai ketvirtą sykį liko vicečempionais.

Po apdovanojimų, „7bet-Liektabelis“ strategas Nenadas Čanakas teigė, kad pralaimėjimą nulėmė antrasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas 10 taškų.

„Sveikinu „Žalgirį“ su iškovotu trofėjumi, jie jo nusipelnė. Šiandien buvome toli nuo to lygio, kurio reiktų, kad būtume konkurencingi finale. Mano kaltė, kad nesukontroliavome kai kurių dalykų, nesilaikėme savo idėjų ir jeigu nesi kaip kumštis, neturi šansų laimėti finalo“, – sakė N.Čanakas.

Ko konkrečiai nepavyko šiandien sukontroliuoti?

Turėjome daug idėjų, bet neįvykdėme net vienos. Nežaidėme kaip komanda, galvojome kiekvienas apie save, ką individualiai galime padaryti. Jeigu nori būti sėkmingas, visi turi eiti vienu keliu.

Jums tai šeštas medalis KMT turnyre. Kaip pavyko išlaikyti tokį stabilumą su skirtingomis sudėtimis?

Esu dabar karštas, tokiam klausimui reikia laiko. Skirtingos komandos, skirtingos idėjos. Sunkiai dirbame treniruotėse ir tik tai gali duoti rezultatą.

Ar kažko pozityvaus iš finalinių rungtynių galėjote pasisemti?

Labai sunku kažką pozityvaus rasti tokiu momentu . Pralaimėjome antrą kėlinį 10 taškų ir tai nulėmė rungtynes. Kitu metu prieš 11-12 tūkst. sirgalių palaikomą Eurolygos komandą žaidėme lygiai. Turime kokybės, bet kad pasiektume kažką daugiau, turime būti geresni.